Photoshop licencja - Sklep

Program Photoshop cieszy się ogromną popularnością wśród zawodowców, jak i amatorów obróbki obrazów na całym świecie. Wiele osób z branży fotograficznej, graficznej czy związanej z projektowaniem stawia właśnie na ten produkt ze względu na ogrom możliwości, jakie daje to oprogramowanie. Adobe oferuje funkcje obróbki obrazów 3D, montażu filmów, tworzenia symulacji, projektowania opakowań czy całych systemów identyfikacji wizualnej. Ponadto ogrom narzędzi do obróbki zdjęć sprawia, że każdy obraz można zamienić w dzieło.
Photoshop licencja
obrazek prezentujacy

Photoshop licencja

W naszym sklepie oferujemy elektroniczną wersję oryginalnej licencji na program Photoshop CC for Teams 2021. W zależności od wybranego czasu - dostęp jest przyznawany od 12 do 36 miesięcy. Po zakupie licencja jest przypisywana do indywidualnego konta klienta na platformie Adobe, bez konieczności użycia żadnych dysków zewnętrznych czy fizycznych nośników. Instalacja programu możliwa jest na dwóch komputerach po zalogowaniu się na własne konto. Produkt dostępny jest w polskiej wersji językowej.

Adobe Photoshop CC - Cena

Produkty firmy Adobe charakteryzują się niespotykaną nigdzie indziej funkcjonalnością oraz wysoką jakością. Choć ich cena nie należy do najniższych, kupując oprogramowanie tej marki, zyskujesz pewność, że otrzymujesz najbardziej rozbudowany program na rynku. Sklep Vebo prowadzony przez firmę New Software oferuje licencję Adobe Photoshop CC for Teams 2021. Cena dostępnych wariantów zależy od wyboru czasu, przez jaki ma być aktywna - począwszy od 12 miesięcy, a na 36 miesiącach skończywszy.

Licencja Photoshop CC 2021 - Gdzie kupić?

Licencję programu Adobe Photoshop CC 2021 kupisz szybko i wygodnie w naszym sklepie Vebo prowadzonym przez firmę New Software. Realizacja każdego zamówienia trwa maksymalnie 24 godziny w dniu roboczym. Gwarantujemy bezpieczeństwo płatności dzięki zastosowaniu certyfikatu SSL zapewniającego poufność działań na stronie. Aby otrzymać licencję, wystarczy wygodnie zapłacić przelewem lub za pomocą płatności internetowych. Co ważne, klient nie musi się rejestrować, by dokonać zakupu programu Photoshop CC 2021.

Photoshop CC 2021, licencja - Opinie klientów

Od dawna używam photoshopa, jednak jego cena zwalała mnie z nóg. Nie zdawałam sobie sprawy, że sklep dolicza wysoką marżę do tak drogiego produktu. W Vebo kupiłam program w możliwie najniższej cenie, więc kiedy skończy mi się licencja, na pewno kupie tu drugi raz.


Marta

Po raz kolejny przedłużyłem licencję w Vebo i jestem zadowolony. Jak zwykle dostęp dostalem prawie od razu po wpłacie a dzięki uczciwości sklepu mam pewność, że korzystam z oryginalnego programu. Mogę śmiało polecić wszystkim, którzy się wahają.


Kacper

Często kupuję w sklepie internwtowym Vebo. Tym razem postawiłem na Adobe Photoshop CC for Teams 2021 i jak zwykle się nie zawiodłem. Płatność została szybko zaksięgowana i ekspresowo otrzymałem licencję na moje konto w serwisie Adobe. Polecam


Szymon

Adobe Photoshop to świetne narzędzie. Nie wyobrażam sobie bez niego pracy fotografa, dlatego od wielu lat nie zmieniam go na żaden inny Dzięki ogromnej ilości róznych funkcji każdy mój klient jest zadowolony z obróbki, a ja jestem zadowolona z produktu.


Ewa